Звичайне прозоре скло не завжди підходить для певних цілей, тому все більшим попитом починає користуватися послуга з фарбування скла. Завдяки фарбуванню скла ми отримуємо виріб необхідного кольору і відтінку, можливе і художня фарбування, тобто скло фарбується повністю або з нанесенням певного малюнка.

Пофарбувати можна будь-яке скло, будь-якої форми та виду. Що б забезпечити ідеальний результат використовуються спеціалізовані алкідні фарби для скла. Але є ще певні умови які варто враховувати. Звичайне прозоре скло, як правило має зеленуватий відтінок, на площині це не видно, але якщо подивитися в торець скла то Ви це побачите. Якщо фарбувати таке скло, то на “виході” ми отримаємо відтінок, що трохи відрізняється від оригіналу. Тому ми всім замовникам рекомендуємо купувати освітлене скло, воно в торці не має зеленого відтінку, а таке саме прозоре як і по площині. Таке скло ідеально підходить для фарбування, особливо світлих тонів.

Пофарбоване скло все частіше використовують при виготовленні скляних столиків, кухонних та інших фасадів, вітражі, при виготовленні скляних дверей і перегородок. Стало модно “зашивати” цілі стіни в забарвлене скло певного кольору (підбирається під колір інтер’єру). Варіантів використання пофарбованого скла маса.

Існує готове скло певних кольорів – Лакобель.