Фацет на дзеркалах або фасадному склі завжди виглядає дорого. На відміну від базової еврокромки, яка в основному покликана убезпечити від порізу, фацет здатний дивовижним чином прикрасити будь-який виріб зі скла або дзеркала.

Якщо Ви плануєте покупку дзеркала і бажаєте не тільки виділити його в інтер’єрі, а ще й прикрасити інтер’єр новим придбанням – у цьому випадку фацет просто необхідний. Чим більше розміром дзеркало, тим ширший фацет ми рекомендуємо.

Так само неповторно виглядає в інтер’єрі дзеркальне панно, зібране з різних дзеркал, на кожне з яких завдано фацет. За умови що такий виріб грамотно спроектував дизайнер і красиво підібрав геометричний малюнок всього панно. Такий виріб неповторним чином здатний змінити та прикрасити Ваш інтер’єр.

Фацет на склі широко застосовують при виготовленні меблевих фасадів, виробництві індивідуальних замовлень.

Ми пропонуємо послуги з обробки крайки скла і дзеркал – фацет, різної ширини від 10 до 35 мм. Ширина фацета залежить від товщини скла, чим товще скло, тим ширший можна зробити на ньому фацет.
Крім прямолінійного фацета ми також надаємо послуги з виготовлення виробів з фігурним фацетом, у тому числі складних форм.

Вартість фігурного (криволінійного) фацета, значно вище через те, що дана процедура хоч і здійснюється на професійному обладнанні, але на відміну від прямолінійного фацета – це необхідно робити вручну.