Матування скла – це досить стара технологія обробки скла, яка на сьогодні в нашій компанії користується таким же попитом як фарбування скла. Тільки ось з примітивних саморобних камер для ручного піскострую ми досить давно перейшли на професійне обладнання, за допомогою якого значно збільшується швидкість піскоструйної обробки і якість виконання.

Ми пропонуємо послуги з матування скла (піскоструйної обробки) наступних видів:

суцільне матування скла і дзеркал (піскоструйна обробка). Цей вид обробки підходить, якщо вам необхідно повністю матове скло або дзеркало (матове дзеркало для шафи купе), або наприклад “освіжити” старе матове скло, яке з часом прийняло неохайний вигляд.

геометричне матування. Має попит при виготовлення скляних столів, дверей і дзеркал, коли нема потреби нанесення художнього малюнка, а потрібні чіткі геометричні форми й лінії. (Наприклад скляний журнальний стіл з ефектом шахівниці або дзеркало в ванну з вертикальними та горизонтальними смужками). Так само за допомогою цього виду можна зняти амальгаму (задній шар дзеркала) з дзеркала в певному місці, а потім там закріпити світильник – вийде дзеркало з внутрішньою підсвіткою.

художня піскоструйна обробка  скла і дзеркал (художнє матування). Дуже популярна в різних виробах зі скла – скляні столи, двері, перегородки, інтер’єрні дзеркала, фасади для меблів, та й просто красиво і по-особливому виглядає будь-який виріб зі скла якщо на нього нанести малюнок за допомогою художнього матування. У нашому каталозі малюнків є велику кількість варіантів, але навіть якщо в ньому Ви не знайшли потрібний малюнок, ми готові розробити для Вас новий унікальний малюнок – наприклад логотип фірми або ексклюзивне зображення вашого макету.

глибока піскоструйна обробка, необхідна для того щоб створити малюнку зорову глибину, рельєф. Дуже красиво і особливо виглядає на різних виробах.