Компанія “Ваше скло” надає послуги з поклейки захисної плівки на скло, склопакети, скляні двері, вітражі, дзеркала.

Навіщо потрібна поклейка захисної плівки для скла.

Якщо у Ваші плани не входить установка захисного бронескла, а є ймовірність крадіжки з проникненням в приміщення, загроза нападу, та й будь-які подібні ситуації аж до стихійних лих – тоді потрібно задуматися про встановлення на вікна захисної плівки. Вона надасть перший захист при спробі крадіжки, виграє час до приїзду поліції, а також дозволить залишатися в рамі розбитому склу якщо його випадково розбили, що запобіжить ушкодженню людей. При всіх цих якостях захисна плівка для скла зберігає максимальну прозорість, надає УФ-захист і додаткове тепло збереження.

Є ще одна важлива якість захисних плівок – це її вогнестійкість. Певні захисні плівки можуть утримувати вогонь до півгодини, що дає додатковий час до приїзду пожежників, а значить істотно зменшує суму можливих збитків.

Наступний плюс захисної плівки для скла – знижує втрати тепла приблизно до 40% (це також залежить від виду захисної плівки). Затримує ультрафіолет майже на 100% (за мінусом 2-3%) що захистить Ваші предмети, шпалери, штори і т.д. від вигорання.

У результаті враховуючи усе вище перераховане  можна зробити висновок – захисна плівка для скла зробить Ваше життя більш безпечним і спокійним, а значить і комфортним.

Є декілька видів захисних плівок для скла:

Клас захисту А1 – скло із захисною плівкою утримує кинутий камінь не залишаючи отвору.

Клас захисту А2 – скло із захисною плівкою здатне витримати удари важкими металевими предметами і максимально протистоїть пробивання дірки, через яку може пролізти злочинець.

Клас захисту А3 – скло із захисною плівкою затримує кулю травматичного пістолета.