Після різки скла, його краї залишаються по-перше гострими, по-друге мають некрасивий, неестетичний зовнішній вигляд, саме тому слід проводити шліфування або полірування кромки.

Наша компанія надає комплексні послуги з обробки скла – шліфування, полірування кромки, фацет, свердління отворів і т.д. Шліфування та полірування кромки на склі ми здійснюємо на професійній лінії по обробці кромки. Маємо можливість обробляти скла від 4 до 19 мм.

Полірування кромки

А тепер у двох словах в чому ж різниця шліфованої кромки від полірованої і де застосовують кожен з варіантів обробки. Шліфування частіше використовується в тих виробах де кромка малопомітна, наприклад на дзеркалі яке буде встановлюватися на стіну за допомогою клею – тут краще або робити фацет, що б виділити дзеркало або робити просте шліфування, бо полірована або шліфована кромка особливо помітно не буде, тому немає сенсу переплачувати за більш дорогу обробку. А ось якщо у Вас виріб який буде проглядатися з усіх боків, наприклад стіл зі скла або полки зі скла, двері або перегородка – тут гарніше буде виглядати полірована євро-кромка. Але бувають і виключення – наприклад Ви замовляєте скляні двері з матового скла – то і переплачувати за полірування немає сенсу, і виглядати матова скляні двері буде краще з матовою шліфованої кромкою. У будь-якому випадку вирішувати Вам, ми лише намагаємося позбавити Вас від зайвих витрат.

Ми здійснюємо як прямолінійну обробку кромки (полірування, шліфування), так і фігурну обробку. Товщина скла від 4 до 19 мм, мінімальний розмір виробу 150х150 мм.

Як виглядає євро-кромка. Шліфування і полірування євро-кромка відрізняються лише тим що перший варіант це матовий, другий глянцевий. Тобто після шліфування виріб обробляють ще кількома полірувальними колами, внаслідок цього торець виходить полірований, прозорий. Від виду обробки так само залежить і ціна, полірування кромки дорожче.